NETTVERKSLUNSJ FOR NYE MEDLEMMER

Onsdag 15. april inviterer vi igjen nye medlemmer til «bli kjent» lunsj!

Vi gleder oss til å kunne invitere alle dere som har blitt en del av vårt nettverk siden fjorårets lunsjmøte for nye medlemmer. Bli bedre kjent med oss og de mulighetene som ligger i medlemskapet, og ikke minst bli kjent med andre spennende selskap.

Under lunsjen vil hver bedrift få mulighet til å presentere seg i løpet av ett minutt, og formidle det mest vesentlige om sin bedrift. En fra virksomheten får anledning til å presentere, men vi synes det hadde vært veldig hyggelig om flere kollegaer kommer sammen på lunsjen.

Vi skal spise, lytte, mingle og bli kjent med hverandre. Det å bringe vårt næringsliv sammen og tilrettelegge for at regionens bedrifter blir kjent med hverandre, er en av de viktigste oppgavene vi har. Slik kan gode samarbeid oppstå og bidra til å styrke oss ytterligere som region.

Vi håper du har tid og mulighet til å komme på nettverkslunsjen vi inviterer til uten kostnad.

Vi møtes på Revir Works i Rådmann Halmrasts vei 5, Sandvika.

HJERTELIG VELKOMMEN!

Har du spørsmål, kontakt:

Gry Skådinn
Kommunikasjons- og markedssjef
gry@bn.no
Tel: 48193068

  • Dato : 15. april 2026
  • Tid : 11:30 - 13:00 (Europe/Oslo)
  • Sted: Revir Works, Rådmann Halmrasts vei 5, Sandvika